Tábor 2023 - Tábor je již plně obsazen

MÁGOVÉ KRÁLE ARTUŠE

Anglie je rozpolcená, král Artuš postavil starobylou magii mimo zákon a ti, kdo ji budou nadále provozovat budou potrestáni. Ne každý však uposlechl královský rozkaz, mnozí rytíři kulatého stolu tajně schovávají svoje magické spojence a samotná králova sestra Morgana vede neohrožený odboj. A co Merlin, přidá se na stranu svého krále nebo vyslyší volání magických soukmenovců? A budou se muset Guinevera a Lancelot opět rozhodovat mezi láskou a povinností?

Všichni budou muset volit. Kterou stranu si vybereš ty? Nebo je možné dojít smíru a společně usednout ke kulatému stolu?

Zažijte s námi opět dobrodružství, tentokrát v dávné Anglii, zahalené mlhami z Avalonu, kde se stírá hranice mezi pohádkami a skutečností, mezi mýty a historií.


Hlavní vedoucí: Petr Hron (+420 725 779 445)

Programová vedoucí: Marie Kavková

Nabízíme klasický stanový tábor s kapacitou 50 míst pro děti ve věku 8 - 15 let. Tábor je zasazen do krásného prostředí Krkonošského podhůří. Hlavní program tvoří etapová hra připravená zkušenými vedoucími. Dále dětem nabízíme spoustu sportovních, klasických táborových, ale i různých kreativních aktivit. Vybere si každý, a to i když nám počasí nebude zrovna přát.

Spaní v podsadových stanech s novými celtami, strava 5krát denně od zkušeného pana kuchaře a pitný režim zajištěn po celý den.


Tábor je již plně obsazen.

Termín: 16. 7. - 29. 7. 2023 (13 dní) – pobytový tábor

Místo: Tábořiště Kuželka, Vítězná - Hájemství, Královéhradecký kraj

Cena: 4 600 Kč


Slevy, které je možné kombinovat:
- V případě včasného přihlášení do 15. 3. 2023 - sleva 200 Kč
 

Tábor je určen pro školní děti od 8 do 15 let (výjimky jsou možné jen po domluvě) a k účasti stačí vyplnit přihlášku, zaslat ji na naši emailovou adresu. Následně obdržíte informace o platbě a formulář pro potvrzení lékaře o tom, že se dítě může tábora účastnit. A po zaplacení už stačí jen sbalit a přijet. Těšíme se na vás.

Seznam táborníků

Počet přihlášených dětí: Tábor je plně obsazen 

Dívky


Eliška F.

Sára H.

Adéla V.

Kateřina V.

Magdaléna S.

Lenka H.

Laura B.

Viktorie S.

Eliška K.

Eliška K.

Linda K.

Berenika Ř.

Nikola K.

Nela K.

Veronika L.

Olga D.

Iva D.

Helena D.

Anna M.

Pavlína H.

Gabriela T.

Žanet P.

Kateřina I.

Eliška D.

Michaela P.

Veronika F.

Dita M.

Rozálie F.

Elen F.

Eliška K.

 

Chlapci


Jakub Ř.

Matěj Ř.

Matyáš D.

Tadeáš D.

Maxmilián M.

Benedikt S.

Max V.

Tomáš V.

Lukáš M.

Tomáš M.

Sebastian K.

Mikuláš H.

David T.

David B.

Bartoloměj D.

Dominik O.

Bohdan B.

Ondřej J.

Marek D.

Jakub Ř.

Ondřej Ř.

David S.

Jakub S.

Jiří Š.

Marek Š.

Martin L.

Jiří T.

Martin P.

Patrik P.

Šimon L.

Rostislav Š.

 

Tábořiště

 

 

Prostředí a ubytování

Tábor se nachází v krásném areálu Kuželka v těsné blízkosti lesa v obci Hájemství nedaleko Dvora Králové.

K dispozici je 30 klasických podsadových stanů a dvě chaty. Celková kapacita tábořiště je 80 osob. Dále se zde nachází dobře vybavená kuchyně, klubovna a jídelna, která se dá v nepříznivém počasí uzavřít. Sociální zařízení plně odpovídá hygienickým požadavkům pro stanové tábory (splachovací WC, sprchy s elektricky ohřívanou vodou). Tábor je napojen na veřejný vodovod i elektrickou síť.


Zázemí tábořiště

Areál tábora tvoří rozlehlá louka, která je po celém obvodu oplocená, což zvyšuje bezpečnost dětí. Přímo v tábořišti se nacházejí dvě hřiště pro míčové hry a ohniště. Nedaleko tábora je přírodní koupaliště Svatá Kateřina a krásné arboretum.

Stravu děti dostávají 5krát (v případě potřeby i 6krát :-)) denně a pitný režim je zajištěn po celý den.


Doprava

Doprava na tábor je individuální. Díky tomu, že rodiče přivezou své dítě do tábora sami, mají možnost se seznámit s prostředím, kde bude jejich dítě trávit část prázdnin. Stejně tak mají možnost se seznámit s hlavní vedoucí, zdravotnicí a samozřejmě i s dalšími vedoucími, kteří se budou o děti po čtrnáct dní starat.

Adresa tábořiště:
 Hájemství 1
 Vítězná 544 01


 

Co s sebou

• Spací pytel a prostěradlo, deku (pro případ chladnějšího počasí), karimatku (pokud máte), svůj malý polštářek, popřípadě kus igelitu, na který se dá položit taška či kufr, které má dítě s sebou. Omezený počet podložek můžeme poskytnout i v tábořišti
• Ešus, příbor, hrníček, utěrku.
• Pevnou obuv (botasky), sandály, holinky. Prosíme, nepodceňte výběr kvalitní sportovní obuvi.
• Nejméně dvě teplákové soupravy, pláštěnku, plavky, šortky, trička, svetr, pyžamo, kapesníky, dostatek ponožek, letní bundu a pokrývku hlavy. Pokud možno nedávejte dětem na tábor zánovní oblečení, program probíhá na louce či v lese a je více než pravděpodobné, že si dítě oblečení ušpiní. Je dobré počítat jak s extrémně teplým, tak i s extrémně chladným a deštivým počasím.
• Bílé bavlnění tričko na batikování.
• Věci osobní hygieny (mýdlo, ručník, šampon, hřeben, kartáček na zuby, pastu na zuby, krém na opalování, repelent).
• Batůžek, umělou láhev na pití na výlet, baterku, blok, pastelky, dopisní papíry a známky na dopisy (děti si je budou moci zakoupit i v průběhu tábora).
• Přiměřené kapesné (100 Kč bohatě stačí). Dítě bude mít vše potřebné zajištěno. Nedoporučujeme proto dětem dávat vysoké finanční obnosy i přesto, že děti mají možnost peníze uložit u vedoucího (snažíme se tak zamezit ztrátě či krádeži).
• Šátek, 3–4 fuskáče.

 

Co je to fuskáč a jak ho vyrobit

Fuskáč je herní pomůcka připomínající jakýsi míček, který se používá při bojových hrách k vybíjení protivníků. Vyrábí se ze starých ponožek, které se vycpou novinovým papírem. Ukázkový postup na videu.