• Zadejte heslo
Tábor SVAMP 2021

Kdy: 18. 7. 2021 až 31. 7. 2021
Kde: tábořiště Kuželka, obec Vítězná - Hájemství, Královéhradecký kraj
Cena: 3900 Kč (přihláška)

Možné slevy:

  • Přihlášení do 15. 3. - sleva 100 Kč.
  • Akce „Jeď na tábor s kamarádem“ - 200Kč

Poznámka: Slevy lze kombinovat, takže minimální cena tábora je 3600 Kč.

Akce „Jeď na tábor s kamarádem“: V případě, že s táborníkem pojede na tábor i jeho kamarád či sourozenec, který s námi ještě na tábor nejel, je cena tábora pro každého z nich snížena o 200 Kč (v takovém případě uveďte do poznámky v přihlášce jméno tohoto kamaráda či sourozence, jinak nebude možné slevu započítat).

Bylo, nebylo

Obrázek - Bylo nebylo Pohádky existují. A v jedné z nich temný, zlý čaroděj Gawain Magnus všechny postavy z Pohádkové říše zaklel a uvěznil v zapadlé vesničce ve světě lidí. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že vesnici nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starosty je soustředěna veškerá moc.

Podle legendy mohou kletbu zrušit jenom ti, kteří byli z Pohádkové říše zachráněni ještě před tím, než kletba zasáhla celé království.

Kdo jsou ti neznámí hrdinové? Podaří se jim všechny zachránit a vrátit je zpět do Pohádkové říše? Dokáží porazit Magnuse? Bude mít pohádka šťastný konec? Bez tebe určitě ne! Přidej se k záchrannému týmu a najdi v sobě hrdinu! Pojeď s námi v létě na pomoc pohádkám!

Přihláška na tábor 2021

Potvrzení - lékař Přihláška - SVAMP2021 Přihláška na tábor, kterou si zde můžete stáhnout, je tvořena interaktivním PDF dokumentem (není tak závislá na různých verzích textových procesorů, jako je například MS WORD). Pokud byste však měli s jejím vyplňováním problémy, kontaktujte nás, prosím (pro správné vyplnění přihlášky je třeba Acrobat Reader ve verzi 9 či vyšší). Rovněž je zde možné stáhnout i potvrzení o zdravotní způsobilosti.

Řádně vyplněnou přihlášku buď můžete vytisknout a odeslat na naši korespondační adresu (Barbora Vaňková - SVAMP, Gallova 1168, 517 41 Kostelec nad Orlicí), nebo ji poslat elektronickou poštou na adresu sdruzeni.SVAMP@gmail.com (předmět zprávy pište ve tvaru "prihlaska_prijmeni_jmeno", kde příjmení a jméno jsou jménem přihlašovaného táborníka).

Tábory