• Zadejte heslo
Tábor SVAMP 2016

Kdy: 17. 7. 2016 až 30. 7. 2016
Kde: tábořiště Kuželka, obec Vítězná - Hájemství, Královéhradecký kraj
Cena: 3700 Kč (přihláška)

Možné slevy:

  • Přihlášení do 15. 3. - sleva 100 Kč.
  • Akce „Jeď na tábor s kamarádem“ - 200Kč

Poznámka: Slevy lze kombinovat, takže minimální cena tábora je 3400 Kč.

Akce „Jeď na tábor s kamarádem“: V případě, že s táborníkem pojede na tábor i jeho kamarád či sourozenec, který s námi ještě na tábor nejel, je cena tábora pro každého z nich snížena o 200 Kč (v takovém případě uveďte do poznámky v přihlášce jméno tohoto kamaráda či sourozence, jinak nebude možné slevu započítat).

SVAMPáckej víkend 2016

Nechce se ti čekat až ná léto? Pojeď s námi na SVAMPáckej víkend - víkendovou akce na chatě. Více informací v aktualitách.

Trosečnící

Obrázek - Trosečníci Po tvrdém nárazu jsme měli plné ruce práce s hašením požáru a záchranou zraněných. Teprve po několika hodinách jsme si mohli oddechnout a porozhlédnout se na místě, kde jsme se ocitli shodou nešťastných okolností.

Zjistili jsme, že jsme uprostřed hustého lesa, pravděpodobně v mírném pásmu. Svítání. Vzdálené zvuky zvěře. Všechno vypadá obyčejně, ale přece...

Něco je vlastně docela jinak.

Chceš se dozvědět, co se cestovatelům přihodilo a proč ztroskotali?

Chceš vědět, co bude dál?

Chceš čelit neznámu a naučit se o sebe postarat? Tak neváhej a pojeď s námi na tábor!

Přihláška na tábor 2016

Potvrzení - lékař Přihláška - SVAMP2016 Přihláška na tábor, kterou si zde můžete stáhnout, je tvořena interaktivním PDF dokumentem (není tak závislá na různých verzích textových procesorů, jako je například MS WORD). Pokud byste však měli s jejím vyplňováním problémy, kontaktujte nás, prosím (pro správné vyplnění přihlášky je třeba Acrobat Reader ve verzi 9 či vyšší). Rovněž je zde možné stáhnout i potvrzení o zdravotní způsobilosti.

Řádně vyplněnou přihlášku buď můžete vytisknout a odeslat na naši korespondační adresu (Barbora Vaňková - SVAMP, Gallova 1168, 517 41 Kostelec nad Orlicí), nebo ji poslat elektronickou poštou na adresu sdruzeni.SVAMP@gmail.com (předmět zprávy pište ve tvaru "prihlaska_prijmeni_jmeno", kde příjmení a jméno jsou jménem přihlašovaného táborníka).

Tábory