• Zadejte heslo
Lidé ve SVAMPu

Celé sdružení a samozřejmě i tábor nemůže fungovat bez jedné klíčové věci - bez lidí. Všechno, ať již chceme nebo ne, stojí a padá na lidech. Proto zde naleznete seznam těch, kteří se starají o chod sdružení a s kterými se můžete setkat i na našich táborech...

Lidé ve SVAMPu

Maruška Kafková Maruška Kavková (Hlavní vedoucí)

Maruška s námi jezdí už taky řadu let. Po programové vedoucí se chopila funkce hlavního vedoucího. Mimo zajišťovaní věci ohledně tábora je pilnou studentkou lékařské fakulty v Praze a věnuje se hlavně muzice. S Maruškou se na táboře děti rozhodně nenudí. Při horkých dnech předčítá dětem v lese z knížek nebo hraje na ságo. Ani u táboráku není pozadu a zapojuje se formou hraní na kytaru.

Míra Srnec Miroslav "Míra" Srnec (Kuchař)

Míra má na našem táboře jednu z nejdůležitějších rolí - stará se o naše prázdné žaludky po náročných aktivitách. Nevyniká jen v kuchyni, ale také i svým smyslem pro humor a cizí mu nejsou ani skvělé herecké výkony při scénkách. Je velmi společenský a ihned si mezi námi vydobyl své stálé místo a tábor bez něj by nemohl už fungovat.

Patrik Šulc Patrik Šulc (Zdravotník)

Patrik byl s námi na táboře jak v normálním oddílu, tak i v oddílu DrD. Činí se smyslem pro orientaci, jak ve městě, tak i v pralese. Jeho poznávacím znamením je medová hlava. Dětem s přehledem zvládne vyndat třísku, s klíšťaty taktéž nemá problém. Děti za ním mohou přijít s každou bolístkou, se kterou on si hravě poradí.

Aneta Šindelářová Aneta "Anet" Šindelářová (Programová vedoucí)

Aneta už na náš tábor jezdila také velice dlouho dobu jako dítě a nyní je členkou našeho vedoucovského týmu. Jejím hlavním úkolem společně s Míšou je vymýšlení etapových her, což zvládá skvěle. Když má chvilku volného času, tak pomáhá dětem navlékat korálky nebo si s nima zahraje různé hry.

Míša Hriciková Michaela "Míša" Hriciková (Programová vedoucí)

Míša na náš tábor jezdí už také pěknou řádku let. Jejím hlavním úkolem je vymýšlení etapových her, což jí jde na jedničku, ale mimo to se ve svém volném čase dokáže postarat i o děti a zahraje si s nimi třeba vybiku. Krom těchto záslužných činností stíhá i fotit děti na naše stránky. Je studentkou filmové televizní tvorby.

Olaf Hron Petr "Olaf" Hron (Vedoucí)

Olaf také dlouhá léta vedl oddíl DrD, avšak poslední dobou je jeho rolí být „pomocnou rukou“. Takže přišívá utržené šňůrky na stany, zatlouká hřebíky, nakupuje a pomáhá Mírovi v kuchyni. Je také pro každou srandu a jeho herecké výkony jsou úchvatné, dokáže zahrát naprosto všechno bravurně

Vítek Šulc Vítek Šulc (Vedoucí)

Další vedoucí, který k nám jezdil už jako děcko je Vítek. Má smysl pro humor, ale je i zodpovědným a herecky zdatným vedoucím, který se nezalekne žádné role. Vítek patří mezi nejvyšší vedoucí tábora, a proto je také velkým jedlíkem. Studuje na vysoké škole v Praze a zajímá se o auta (hlavně formule).

Terka Mládková Tereza "Terka" Mládková (vedoucí)

Terka zvládne hravě utěšit děti, kterým se stýská, nebo si rozbily koleno v lese o pařez. Ráda si s děma zahraje volejbal nebo jinou míčovou hru. Nezkazí žádnou srandu a je dětem vždy ku pomoci.

Eliška Krátká Eliška Krátká (Vedoucí)

Eliška také na náš tábor už nějaký ten pátek jezdí. Dokáže utišit, ale i zpacifikovat zlobivé děti. Je pro každou srandu. Ve volném čase se ráda věnuje sportu a kreslení.

Šimon Kropík Šimon Kropík (vedoucí)

Šimon a jeho člověče nezlob se, které děti naprosto milují, na táboře nesmí chybět. Dokáže srovnat kde jakého rošťáka, uložit děti v tichosti do stanu či si udělat z každého i legraci. Má výborné nápady na hry které děti ocení. Je pro každou špatnost ale dokáže být i přísný a budit respekt. Je velice akční a spolehlivý.

František Tománek František "Fanda" Tománek (Vedoucí)

Fanda (a jeho afro) je dalším vedoucím, který se rozhodně nedá přehlédnout. I on je stálým táborovým členem, ať už jako malý prcek nebo teď jako vedoucí. Je velmi zodpovědný a nezkazí žádnou srandu. O děti se dokáže skvěle postarat a se vším jim ochotně pomůže.

Standa Kolařík Standa Kolařík (Vedoucí)

Standa po dlouhé roky vedl oddíl „Dračáků“, kde učil děti práci s mapou nebo spolupráci v kolektivu a rozvíjel jejich představivost při poutích v imaginárních světech. Je to vysoký vedoucí s ještě větším rozhledem ve všemožných oblastech. Dětem každý večer rád předčítá zajímavé příběhy a dokáže přesně nakreslit i složitou mapu a je velice kreativní.

Tomáš Máša Tomáš Máša (Vedoucí)

Tomáš jezdil na tábor již jako dítě a nyní je velkou posilou naší vedoucovské party. I přesto, že studuje vojenskou školu, umí pomoct holčičkám navléct korálky. Voják se v něm však nezapře a tak dokáže srovnat do latě každého rošťáka. Nezkazí žádnou srandu a rád se zapojuje do hraní scének.

50 Varcl Matěj "50" Varcl (Vedoucí)

Přestože je 50 poměrně malý a nenápadný, pod svým šátkem, který vždy nosí na hlavě a pečlivě jej střeží, ukrývá nespočetně mnoho nápadů na hry a aktivity, které uplatňoval především jako vedoucí v oddíle DrD. Jelikož oddíl DrD už není zastupuje dokonalou funkci v normálním oddíle. Malé holčičky ho milují pro jeho dlouhé vlasy ze kterých mu dělají různé účesy.

Nikča Horká Nikola "Nikča" Horká (Vedoucí)

Nikča je taková táborová mamka - pofouká bebí, uloží do stanu, uklidí kufr, je pro každou špatnost, ale dokáže být i přísná a budící respekt. S dětma si ráda zahraje volejbal a díky jejímu pěveckému nadání dokáže u táboráku rozezpívat skoro každého.

Kačka Kocourková Kateřina "Kačka" Kocourková (Vedoucí)

Kačka zvládne hravě uložit do spacáku i ty největší rošťáky a s chutí jim přečte pohádku na dobrou noc. Děcka ale také dokáže srovnat hezky do latě. Ráda si s dětma zahraje volejbal nebo vybiku.

Danča Kobrlová Dana "Danča" Kobrlová (Praktikant)

Danča je u nás uplným nováčkem. Začla s námi jezdit až letošní rok a rozhodně se toho nedá litovat. Dokáže utišit všechny plačtivé děti či zahnat hlad vedoucím jelikož výborně peče. Mezi její záliby patří hlavně hasičský sport a pečení.

Pavlína Peršínová Pavlína (Pája) Peršinová (Vedoucí)

Pája s námi jezdí už také řadu letJ e důležitou dokumentaristkou našich táborových vzpomínek, ale také dokáže zabavit malé i velké táborníky. Její záliby jsou jakýkoli sport a dobrodružství. Dále také mezi ně patří zpěv a hraní na kytaru, což ocení u táboráku jak velcí tak i malý táborníci. Je milá a umí si udělat legraci pomocí žertíku.

Bára Vaňková Bára Vaňková

Dlouhé roky s námi na tábor jezdila jako vedoucí, pak také jako hlavní vedoucí, ale kvůli rodičovským povinnostem se rozhodla předat tuto funkci Matesovi který to následně předal Marušce. Na tábor se ale jezdí podívat i se svými malými ratolestmi.

Mates Žáček Matěj "Mates" Žáček

Mates už s námi bohužel kvůli své práci jezdit nemůže. Ale pokud už má čas a přijede se za námi podívat je velkým přínosem pro náš tým formou rozcviček nebo vymýšlení aktivit pro děti.

Marcel Tománek Marcel Tománek

Marcel je vedoucím, který prošel jak normálním oddílem, tak i oddílem „Dračáků“. Zábavnou formou dokáže děti naučit poznávat květiny, ale také vyrábět bojové štíty. Působí tichým dojmem, ale je velice akční a pracovitý.